Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Wędkarze z Łomży utopili się w jeziorze Bełdany

Dwóch wędkarzy z Łomży zginęło, trzeci w szpitalu walczy o życie. W czwartek po południu pod trzema wędkarzami z Łomży łowiącymi na jeziorze Bełdany - koło Rucianego-Nidy - załamał się lód. Mężczyźni wpadli do lodowatej wody. Zdarzenie widział inny mężczyzna, który wezwał pomoc. Niestety dla dwóch łomżyńskich wędkarzy przyszła ona za późno... Zmarli podczas reanimacji. Trzeci mężczyzna wyciągnięty spod lodu przebywa w piskim szpitalu.

Jak informuje warmińsko-mazurska policja do zdarzenia doszło około godziny 14.00. Wówczas  oficer dyżurny piskiej policji otrzymał telefoniczną informację o wypadku na jeziorze Bełdany, na granicy powiatów mrągowskiego i piskiego. Trzech mężczyzn, jak się wkrótce okazało mieszkańców Łomży wpadło pod lód. Jako pierwszy z pomocą pospieszył przypadkowy świadek zdarzenia. Następnie na miejsce przybyli policjanci, strażacy oraz służby medyczne. Nim jednak meżczyzn wyciagnięto na brzeg - od chwili wpadnięcia do wody minęło 40 minut. Niestety dwóch z nich zmarło podczas reanimacji. Trzeci z wędkarzy walczy o życie w piskim szpitalu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę