Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Niekończąca się opowieść...

Ile razy można zabierać prawo jazdy? Nad odpowiedzią na to pytanie zastanawiają się wysokomazowieccy policjanci. W środę wieczorem zatrzymali 49-latka, który jechał samochodem, mimo że był kompletnie pijany. Okazało się, że mężczyzna ten ma już trzykrotny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów... aż do 2013 roku. Teraz znowu będzie musiał stanąć przed obliczem wymiaru sprawiedliwości.

Wczoraj wieczorem w Kobylinie Borzymach policjanci zobaczyli jak w ich kierunku jedzie zygzakiem - od prawej do lewej strony drogi – lanos. Mimo że było już po zmroku samochód jechał jedynie na włączonych światłach pozycyjnych. Po zatrzymaniu samochodu, gdy funkcjonariusze otworzyli drzwi lanosa – wszystko stało się oczywiste.
Jak relacjonuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem policjanci poczuli intensywny zapach alkoholu. Po zbadaniu stan trzeźwości kierowcy ich podejrzenia zostały uwiarygodnione. Urządzenie pokazało ponad 2,5 promila.
Gdy policjanci poprosili kierowcę o prawo jazdy, okazało się, że tego dokumentu nie otrzymają, po prawo jazdy już dawno stracił. 49-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości ma już trzykrotny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za kierownice nie powinien siadać do 2013 roku...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę