Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Praca w ratuszu...

Prezydent Łomży poszukuje specjalistów do pracy w wydziałach rozwoju i inwestycji. Na stronie BIP pojawiło się aż pięć ogłoszeń o naborze. Poszukiwane są osoby z wykształceniem wyższym przede wszystkim budowlanym, ale także ekonomicznym lub prawnym. Czy będą kolejne ogłoszenia? Na razie nie wiadomo. Łukasz Czech z biura prasowego ratusza podaje, że w budżecie miasta na 2009 rok zagwarantowane są środki na ewentualne zatrudnienie ośmiu osób.

W ogłoszonych w tym tygodniu naborach do obsadzenia są dwa stanowiska podinspektora w wydziale rozwoju, a także inspektorów ds. budowlanych, elektrycznych i drogowych w wydziale inwestycji.
- Nabór na stanowiska w Urzędzie Miejskim związany jest z potrzebą sprawniejszego przygotowania i realizacji inwestycji, głównie współfinansowanych ze środków unijnych – tłumaczy Łukasz Czech.
Ogłoszenia są także – przynajmniej po części – realizacją wniosków radnych miejskich, którzy  podczas ostatnich sesji  głośno wyrażali swoje zaniepokojeni tempem przygotowania do realizacji tych inwestycji i domagali się zatrudnienia nowych pracowników, jeśli dotychczasowi sobie nie radzą z uch realizacją. W tegorocznym budżecie miasta zapisano aż 71 zadań inwestycyjny, a wydatki na ten cel sięgają 40 mln zł. Wśród nich jest także kilka dużych dofinansowanych ze środków unijnych. W tym roku – jak informuje Czech – powinna rozpocząć się realizacja co najmniej pięciu z nich: „Budowa pływalni miejskiej” (wbicie pierwszego szpadla zaplanowano na jutro - piątek 13 marca, godz. 13.00) , „Modernizacja stadionu miejskiego”, „Modernizacja i adaptacja zabytkowego budynku Muzeum Północno Mazowieckiego”, „Usprawnienie drogowych połączeń regionalnych w granicach miasta”, „Budowa systemu gospodarki odpadami dla miasta Łomża i okolicznych gmin”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę