Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

„Nasi” chcą do Brukseli...

Wojewódzkie struktury PO i PSL wskazały osoby, które chciałyby umieścić na listach wyborczych w czerwcowych wyborach do europarlamentu. Wśród potencjalnych kandydatów (ich nazwiska muszą zostać zatwierdzone przez władze krajowe partii) są także osoby związane z naszym regionem. W PO listę ma otwierać Tadeusz Arłukowicz, obecny wiceprezydent Białegostoku, ale kilka lat temu mieszkał i pracował w Łomży m.in. jako dziennikarz. Na tej samej liście jest także Sławomir Gromadzki z wsi Stary Gromadzyn pod Kolnem, dziś radny województwa i dyrektor Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. PSL chce postawić m.in. na Mieczysława Bagińskiego przewodniczącego sejmiku wojewódzkiego - byłego wojewodę łomżyńskiego, oraz Edmunda Borawskiego - prezesa Mlekpolu z Grajewa.

Przypomnijmy, że w wyborach do Parlamentu Europejskiego nasz okręg wyborczy obejmuje dwa województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie. Wybory odbędą się 7 czerwca. Polska będzie miała 50 europosłów, którzy zostaną wyłonieni według dotychczas obowiązującej ordynacji wyborczej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę