Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Z nożem do gardła, po kasę...

Rozbój goni rozbój... Raporty łomżyńskich policjantów coraz częściej informują o napadach i pobiciach. Ostatnio 22-letni mężczyzna przystawił nóż do szyi nieco młodszego mieszkańca Łomży i zabrał mu pieniądze, telefon i karty płatnicze.

W niedzielę około północy w jednym z łomżyńskich barów do jednego z klientów podszedł mężczyzna. Wyciągnął z kieszeni nóż i przystawił go do szyi 20-latka. Zażądał pieniędzy, telefonu i kart płatniczych z kodami pin. Przerażony chłopak oddał wszystko czego żądał napastnik.

Po zdarzeniu o wszystkim poinformował łomżyńskich policjantów. Funkcjonariusze szybko zatrzymali sprawcę. Okazało się, że to 22 -letni pijany mieszkaniec Łomży. Mundurowi odzyskali również wszystkie skradzione rzeczy. Mężczyzna trzeźwiejąc noc spędził w policyjnym areszcie. Za swoje czyny odpowie przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę