Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Czwarty dzień głodówki w Ruch-u

Rozpoczął się czwarty dzień głodówki w łomżyńskim zespole Ruch. We wtorek taką formę protestu, przeciwko planom przyłączenia placówki w Łomży do Ostrołęki, rozpoczęły dwie osoby. W kolejne dni - środę i czwartek – dołączano do nich po jednej osobie. Dziś, tak się jednak nie stało. Komitet protestacyjny widząc wolę ze strony zarządu spółki, której prezes ubiegłej nocy pojawił się w Łomży, zdecydował, że dziś piąta osoba głodówki nie będzie rozpoczynała.

Tymczasem jak twierdzi Henryk Piekarski, szef łomżyńskiej „Solidarności”, stan głodujący od wtorku jest coraz cięższy. Głodujący uskarżają się na bóle i zawroty głowy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę