Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Kolejne narkotyki w Zambrowie

Osiem foliowych torebek z marihuaną znaleźli wczoraj zambrowscy funkcjonariusze. Narkotyki posiadał 22-latek, który według policjantów „podejrzanie się zachowywał”. Posiadacz narkotyków spędził noc w policyjnym areszcie.

Do zatrzymania 22-latka doszło w środowy wieczór. Patrolujący ulice Zambrowa policjanci zauważyli podejrzanie zachowującego się młodego mężczyznę. Podczas kontroli okazało się, że 22-letni mieszkaniec Zambrowa ma przy sobie 8 torebek foliowych z zawartością roślinnego suszu. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana. W domu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli jeszcze 6 szklanych „lufek” z widocznymi śladami osmaleń.

źródło – oficer prasowy KPP w Zambrowie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę