Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijana matka z Łomży w podzambrowskim barze

1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała 30-letnia matka, którą policjanci z Zambrowa spotkali przy jednym z podzambrowskich barów. Okazało się, że pijana Monika C. - mieszkanka Łomży, przebywała tam w towarzystwie swojej 6-letniej córeczki.

Dziewczynka była zaniedbana, dlatego policjanci zdecydowali o przewiezieniu jej do szpitala. Stamtąd dziecko trafiło do rodziny zastępczej wskazanej przez łomżyński Sąd Rodzinny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę