Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Śliski poranek w Kolnie

Pięć osób trafiło o poranku do szpitala w Kolnie. To ranni z wypadku pod Grabowem. Ford uderzył w betonowy słup bariery ochronnej jednego z mostków. W tym samym czasie w Gromadzynie kobieta jadąca polonezem wpadła w poślizg, otarła się o samochód dostawczy wiozący pieczywo, po czym uderzyła w skarpę ziemi. Jak tłumaczą policjanci część winy spada na pogodę - padał marznący deszcz i było mgliście, ale winni są także kierowcy, którzy nie dostosowali prędkości do warunków na drodze.

Polonezem kierowała 36-letnia kobieta. Jak tłumaczą policjanci nie dostosowała ona prędkości do panujących warunków drogowych. Na zakręcie drogi straciła panowanie nad autem i wpadła w poślizg. Potem otarła się o samochód dostawczy wiozący pieczywo. Zatrzymała się dopiero na poboczu drogi, gdzie uderzyła w skarpę ziemi. Szczęśliwie nic się jej nie stało.

W tym samym czasie pod Grabowem doszło do kolejnego zdarzenia. 54-letni mężczyzna jechał osobowym fordem. On także na zakręcie nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Stracił panowanie nad autem i z impetem uderzył w betonowy słup bariery ochronnej. Czterech pasażerów i kierowca trafili do szpitala. Wszyscy są mieszkańcami Kolna, jechali do pracy do Szczuczyna.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę