piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Będzie można sięgać szczytów...

Łomżyński ratusz ogłosił przetarg na wybudowanie ścianek wspinaczkowych. Najwyższe mają mieć około sześciu merów wysokości, ale co najmniej dwie inne mają służyć nauce, rekreacji, szkoleniu i doskonaleniu technik wspinaczkowych. „Kompleks” wspinaczkowy ma stanąć – zgodnie z planem do końca czerwca - w starej strzelnicy na Osiedlu Konstytucji 3 Maja.

tu na razie jest...
tu na razie jest...

Zakres zamówienia obejmuje opracowanie projektu ścian wspinaczkowych, wykonanie konstrukcji i poszycia ścian wraz z wyposażeniem i montaż ścian wspinaczkowych na placu o pow. ok 145 m2. wydzielonym na terenie starej strzelnicy.
Obok już od jesieni znajduje się „amerykański” skate park, a nieco dalej mają być jeszcze boisko wielofunkcyjne i place zabaw dla małych i starszych dzieci.
Zgodnie z wcześniejszymi zamierzeniami wszystko miało być otwarte na Dzień Dziecka. Niestety jak wynika zapisanego w ofercie przetargowej terminy wykonania zadania ścianki wspinaczkowe spóźnią się o 30 dni.

191007024330.png

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę