Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Będzie można sięgać szczytów...

Główne zdjęcie
tu na razie jest...

Łomżyński ratusz ogłosił przetarg na wybudowanie ścianek wspinaczkowych. Najwyższe mają mieć około sześciu merów wysokości, ale co najmniej dwie inne mają służyć nauce, rekreacji, szkoleniu i doskonaleniu technik wspinaczkowych. „Kompleks” wspinaczkowy ma stanąć – zgodnie z planem do końca czerwca - w starej strzelnicy na Osiedlu Konstytucji 3 Maja.

Zakres zamówienia obejmuje opracowanie projektu ścian wspinaczkowych, wykonanie konstrukcji i poszycia ścian wraz z wyposażeniem i montaż ścian wspinaczkowych na placu o pow. ok 145 m2. wydzielonym na terenie starej strzelnicy.
Obok już od jesieni znajduje się „amerykański” skate park, a nieco dalej mają być jeszcze boisko wielofunkcyjne i place zabaw dla małych i starszych dzieci.
Zgodnie z wcześniejszymi zamierzeniami wszystko miało być otwarte na Dzień Dziecka. Niestety jak wynika zapisanego w ofercie przetargowej terminy wykonania zadania ścianki wspinaczkowe spóźnią się o 30 dni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę