Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Legionów nie przejedziesz

Główne zdjęcie
Aleja Legionów

W środę zostanie zamknięta Aleja Legionów na odcinku od Placu Kościuszki (ronda) do ulicy Polowej. Ten odcinek Alei będzie wyłączony z ruchu na co najmniej miesiąc. Zamkniecie drogi związane jest z jej planowaną modernizacją. Odcinek od Pl Kościuszki do ulicy Polowej jest pierwszym zamykanym. Po nim przyjdzie czas na następy - od ulicy Polowej do ulicy Dmowskiego. Ta część Alei Legionów zostanie wyłączona dla ruchu za dwa tygodnie (od 20 września). Zdaniem ratusza prace modernizacyjne w tym przypadku będą realizowane nie krócej niż 5 tygodni.

Jak napisano na stronie internetowej ratusza "za nieuniknione trudności w ruchu, potencjalnych użytkowników powyższej drogi, serdecznie przeprasza Prezydent Miasta Łomża."
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę