Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Z cegłówką po papierosy...

Pijany nastolatek z Zambrowa najpierw cegłą wybił szybę w jednym z miejscowych sklepów, po czym skradł 70 paczek papierosów. Łupem nie cieszył się zbyt długo. Zatrzymano go już po kwadransie...

We wtorek tuż przed północą dyżurny zambrowskiej komendy otrzymał sygnał o przestępstwie. Z informacji wynikało, że sprawca włamał się do sklepu spożywczego. Policjanci z patrolu, który udał się na miejsce, ustalili, że cegłą została wybita szyba w drzwiach wejściowych lokalu. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania złodzieja i skradzionych paczek papierosów. Po niespełna 15 minutach młody mężczyzna został zatrzymany. 17-letni zambrowianin - doskonale znany tutejszym mundurowym - był pijany. Noc spędził w policyjnym areszcie, a kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty, za które grozi mu nawet 10 lat więzienia.

źródło- oficer prasowy KPP w Zambrowie

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę