Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Koniec narkotykowego biznesu

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 7 osób zamieszanych w handel narkotykami. Zabezpieczyli 2000 działek amfetaminy i marihuany. Akcja zaczęła się wczoraj wieczorem. Około godziny 22.00 funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i kryminalni z Łomży przy wsparciu antyterrorystów weszli do jednego z mieszkań w bloku przy ul. Prusa. 24-letni mężczyzna nie spodziewał się mundurowych, był zaskoczony. Na biurku stała waga do ważenia narkotyków. W słoikach i foliowych torebkach była marihuana i amfetamina. Jak informuje policja w trakcie akcji na miejsce wezwano także saperów, bo w mieszkaniu znaleziono pocisk rakietowy.

Jak relacjonuje podinsp. Jacek Dobrzyński, rzecznik prasowy KWP w Białymstoku, w trakcie przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli narkotyki, z których można było zrobić 1800 amfetaminowych porcji i 180 działek marihuany. W książkach, pomiędzy kartkami, dealer trzymał kasę za sprzedany towar. Mundurowi znaleźli tam dwa tysiące złotych. Mężczyzna został zatrzymany. Prowadzący sprawę funkcjonariusze podejrzewają, że najprawdopodobniej tym procederem zajmował  się od ponad pół roku, a swój towar rozprowadzał na terenie Łomży.

W tym samym czasie druga policyjna grupa zatrzymała sześć kolejnych osób, które były klientami handlarza. Mężczyźni w wieku od 19 do 35 lat trafili do policyjnej izby zatrzymań. Za posiadanie i handel narkotykami grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci ustalają szczegóły przestępczej działalności dealera.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę