Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Rajgrodzka Śniadecja na sprzedaż

Ośrodek wypoczynkowy Śniadecja w Rajgrodzie ma zostać sprzedany. Tak zdecydował zarząd województwa podlaskiego. To właśnie samorząd województwa jest właścicielem ośrodka położonego nad Jeziorem Rajgrodzkim.


Ośrodek wypoczynkowy Śniadecja tworzy 41 domków kempingowych, ale – jak podkreśla Jan Kwasowski rzecznik prasowy marszałka województwa – główną wartość nieruchomości stanowią  trzy, malowniczo położone, działki o powierzchni łącznej ponad czterech hektarów. Zgodnie z decyzją zarządu ma on być sprzedany w drodze przetargu nieograniczonego, a cenę wywoławczą ustalono na poziomie czterech milionów złotych
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę