Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Mikrolotnie nad Łomżą

Główne zdjęcie
fot. M. Maliszewski
4lomza.pl

Maciej Zaczeniuk z Białegostoku został paralotniowym Mistrzem Województwa Podlaskiego 2004. W kategorii motolotni pierwsze miejsce zdobył Mieczysław Chromiński z Siedlec. Dwudziestu dwóch motolotniarzy i 16 paralotniarzy przez dwa dni (sobotę i niedzielę) rywalizowali w Mikrolotowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego, które po raz szósty zorganizowały w Łomży tygodnik "Kontakty" i Towarzystwo Lotnicze "Cumulus". Wczoraj mimo niezbyt sprzyjającej pogody, rozegrany został lot nawigacyjny, dziś, juz przy nieco lepszej aurze, na nadnarwiańskich łąkach zmierzyli się zawodnicy w konkurencjach sprawnościowych.

W kategorii paralotni Maciej Zaczeniuk wyprzedził obecnego Mistrza Polski - Krzysztofa Kaczyńskiego i Roberta Fenca (obaj z Warszawy). Wśród motolotniarzy drugie miejsce zajął Artur Siwiński z Piaseczna, trzecie ex aequo Alek Dermbach z Warszawy i Edmund Górski z Sochaczewa. Wszyscy biorący udział w zawodach twierdzą, że Mikrolotowe Mistrzostwa Podlasia są jedną z największych tego typu imprez, porównywalną ze względu na stawkę zawodników nawet z Mistrzostwami Polski.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę