Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Grypa ustępuje?

„Tylko” 151 przypadków grypy zgłosili lekarze z Łomży i powiatu łomżyńskiego w ubiegłym tygodniu do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Białymstoku. To znacznie mniej niż w poprzednich tygodniach. Przez cały styczeń takich przypadków było u nas ponad 1400.

Jak podaje Andrzej Jarosz Rzecznik prasowy WSSE w Białymstoku w pierwszym tygodniu lutego na terenie całego województwa podlaskiego zanotowano 787 zachorowań oraz podejrzeń zachorowań na grypę. Po raz pierwszy od kilku tygodni Łomża straciła palmę pierwszeństwa. Więcej przypadków grypy niż w mieście – było ich u nas tylko 151 – zanotowano w Suwałkach – 285.
Dodajmy, że od początku roku w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego zdiagnozowano już łącznie 1576 zachorowań oraz podejrzeń zachorowań na grypę. Niewiele mniej – 1370 - było na ich na terenie powiatu wysokomazowieckiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę