Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

III Podlaskie Dni Kukurydzy w Szepietowie

Ponad 80 odmian kukurydzy zostanie zaprezentowanych podczas Podlaskich Dni Kukurydzy. Zorganizowana po raz trzeci przez Wojewódzki Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego impreza gromadzi zawsze w Szepietowie liczne grono rolników, którzy na miejscu mogą zapoznać się z najnowszymi wiadomościami i odmianami kukurydzy. Będą też wykłady, m.in. o technologii uprawy i o wykorzystywaniu mieszanek pasz w żywieniu bydła. Na polach doświadczalnych WPODR już teraz można oglądać ponad osiemdziesiąt odmian kukurydzy oraz maszyny i sprzęt wykorzystywany przy jej uprawie.

Kukurydza wykorzystywana jako jedna z podstawowych pasz przy hodowli bydła mlecznego zdobywa na Podlasiu coraz większą popularność. Specjaliści szacują, że w tym roku wysiano ją już na 42 tysiacach hektarów.

więcej o kukurydzy
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę