Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Martwa kobieta na Spokojnej

Martwą kobietę znalazł nad ranem jeden z mieszkańców Łomży. Ciało leżało na jednej z posesji przy ulicy Spokojnej. Jak informuje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji na razie nie wiadomo nawet kim była ta kobieta. Działania jakie podejmują policjanci i prokuratura mogą sugerować, że do jej śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie, ale policja na razie nie udziela żadnych informacji w tej sprawie.

Ustalane jest także co było przyczyną jej śmierci i czy udział w tym mogły mieć osoby trzecie.

Wiadomo jedynie, że około godziny 7.00 na policję zadzwonił jeden z mieszkańców Łomży informując, że przy ulicy Spokojnej leży ciało kobiety.
Policjanci prowadzą intensywne czynności wyjaśniające. Ustalane jest także co było przyczyną jej śmierci i czy udział w tym mogły mieć osoby trzecie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę