Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

„Ruch” w Łomży tylko do maja?

Pracownicy Zespołu „Ruch” S.A. w Łomży pod koniec ubiegłego tygodnia otrzymali do podpisania „porozumienia” w sprawie zmiany umów o pracę. Zgodnie z dokumentem zmianie uległby tylko jeden zapis dotychczasowej umowy – miejsca świadczenia pracy. Od 2 maja 2009 roku pracownicy Ruch z Łomży mieliby dojeżdżać do pracy do Ostrołęki.

Przypomnijmy pod koniec ubiegłego roku do pracowników Zespołu Ruch w Łomży dotarła informacja o zamiarze połączenia Zespołów Ruch S.A. w Łomży i w Ostrołęce. Efektem tego byłaby „likwidacja” struktur łomżyńskich spółki. Dodajmy tylko, że dziś pracuje tu, lub na stałe współpracuje z łomżyńskim Ruchem, 40 osób. Dla większości z nich taka perspektywa oznacza utratę miejsca pracy.  
Aleksandra Grad Minister Skarbu odpowiadając na interpelację posła Lecha Kołakowskiego w tej sprawie argumentował, że „likwidacja” łomżyńskich struktur spółki ma przynieść oszczędności przekraczające 50 tys zł miesięcznie. Najwięcej Ruch miałby zaoszczędzić właśnie na pracownikach i osobach współpracujących ze spółką – blisko 40 tys zł miesięcznie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę