Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Łomża – Ostrołęka odebrana

Po 18 miesiącach robót drogowych zakończyła się przebudowa drogi krajowej nr 61 na odcinku od granicy województwa mazowieckiego do Łomży. GDDKiA oddział w Białymstoku dokonała odbioru zmodernizowanego blisko 20 km odcina krajówki. Koszt tej inwestycji wyniósł 45,6 mln zł.

W trakcie prac modernizacyjnych wybudowano dodatkowe pasy do skrętu w lewo i w prawo, wysepki spowalniające ruch, chodniki i zatoczki autobusowe, wyremontowany został także most oraz skorygowane niwelety. Jezdnia ma na całej długości 7 metrów szerokość, a nowa nawierzchnia drogi została przystosowana do nośności 10 ton na oś.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę