Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Oferty na stadion

Sześciu oferentów chce wykonać II etap modernizacji stadionu miejskiego w Łomży. W piątek w ratuszu odbyło się otwarcie ofert w przetargu ogłoszonym w połowie października ubiegłego roku. Najtańsza ze złożonych ofert opiewa na prawie 18 mln zł, najdroższa na na 24,8 mln zł – podaje Łukasz Czech z UM Łomża.


Przedsięwzięcie o nazwie „Modernizacja stadionu miejskiego w Łomży – II etap” dotyczy dokończenia zaczętego w 2006 roku remontu stadionu przy ulicy Zjazd. Obejmuje ono budowę zachodniej - zadaszonej trybuny głównej na ok. 1760 miejsc, 3-kondygnacyjnego budynku obsługi zawodów z pomieszczeniami zaplecza, a także dwóch kortów tenisowych z trybunami, bieżni głównej i treningowej, skoczni i rzutni. W pierwotnej wersji specyfikacji przetargowej wśród zadań do realizacji wyliczone było także treningowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią na placu pomiędzy WORD-em a  MPWiK-iem po przeciwnej względem stadionu stronie ulicy Zjazd, ale ostatecznie je wykreślono. Na to zadanie ma być ogłoszony oddzielny przetarg.
Modernizacja stadionu przy ulicy Zjazd ma być dofinansowana z funduszy europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Na inwestycję, którą wstępnie wyceniono na 22 mln zł, miasto z funduszy unijnych ma otrzymać 11 mln zł.
Zgodnie z założeniami stadion przy ulicy Zjazd w Łomży ma zostać zmodernizowany do 15 grudnia 2010 roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę