Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pali się budynek Domu Pomocy Społecznej w Kownatach

Pożar wybuch na poddaszu budynku po byłej szkole podstawowej, który teraz jest przystosowywany na Dom Pomocy Społecznej. Wbrew wcześniejszym informacjom okazuje się, że w budynku nie było jeszcze pensjonariuszy. W akcji gaśniczej biorą udział cztery zastępy straży pożarnej w tym specjalistyczny dźwig.


Pożar zauważono około 13.30. Zapaliło się ocieplenie poddasza. Strażacy mówią, ze do ugaszenia pożaru konieczne będzie rozebranie części dachu budynku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę