Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Rocky, labrador na przemytników

Główne zdjęcie
Rocky w akcji

Osobowy peugeot naszpikowany papierosową kontrabandą – ujawnili celnicy na krajowej „61” w pobliżu miejscowości Świdry koło Łomży. Do wykrycia przemytu przyczynił się Rocky – roczny labrador, który niespełna dwa miesiące temu zakończył specjalistyczne szkolenie z wykrywania wyrobów tytoniowych

Jak poinformowała Izba Celna w Białymstoku funkcjonariusze z Grupy Mobilnej zatrzymali do rutynowej kontroli peuegeota na litewskich numerach rejestracyjnych. Mimo że kierowca pojazdu 34-letni Saulius V. zapewniał, że nie przewozi żadnego nielegalnego towaru, celnicy postanowili szczegółowo zrewidować samochód. W kontroli uczestniczył również pies służbowy Rocky. Podczas przeszukania pojazdu, Rocky zaznaczył drapaniem tylną kanapę oraz podłogę peugeota. Po chwili okazało się, że obywatel Litwy ukrył w specjalnie przerobionym podwoziu oraz w skrytkach za siedzeniem 2025 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej wartości rynkowej ponad 13 tys. złotych.
Celnicy wszczęli przeciwko kierowcy sprawę karną skarbową, do której zajęli nielegalny towar oraz przystosowany do przemytu samochód.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę