Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Pijany i bez prawa jazdy 27-letni kierowca poloneza 20 km uciekał policjantom

Policjanci z posterunku w Ciechanowcu zauważyli jadącego ul. Kuczyńską poloneza. Kierowca jechał bez włączonych świateł mijania. Mundurowi postanowili zatrzymać samochód i przypomnieć o obowiązku jazdy z włączonymi światłami, ale ten ani myślał zatrzymać się na wezwania. Przycisnął tylko mocniej pedał gazu i zaczął uciekać w kierunku wsi Wyszonki Kościelne. Za uciekającym polonezem ruszył pościg

 
Jak relacjonują policjanci jadąc na złamanie karku, 27-latek w ogóle nie reagował na policyjne sygnały. Do pościgu dołączył jeszcze jeden patrol Sekcji Ruchu Drogowego z Komendy w Wysokiem Mazowieckiem, który  postanowił przeciąć drogę ucieczki  we wsi Wyszonki Błoń. Jednak kierowca  poloneza  cudem ominął  patrol.  Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów  porzucił pojazd  i zaczął uciekać pieszo w kierunku  pobliskiego lasu.  W tej sytuacji  do  akcji  dołączył patrol z psem tropiącym.   Niesforny  kierowca został zatrzymany w miejscowości Wyszonki Błoń, u jednego ze swoich znajomych.  Przeprowadzone badanie wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Kierowca nie posiadał prawa jazdy i dokumentów pojazdu.  Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie, okazało się, że mężczyzna był poszukiwany  listem gończym wydanym przez Sąd w Bielsku Podlaskim oraz nakazem doprowadzenia  wydanym przez Sąd w Wysokiem Mazowieckiem celem  wykonania kary pozbawienia wolności za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych  i dodatkowo miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów do 2013 roku  

Kierowca został odwieziony do Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Po raz kolejny odpowie za jazdę po pijanemu. Sąd może wymierzyć mu karę pozbawienia wolności do dwóch lat.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę