Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Mogło dojść do tragedii...

Od piecyka elektrycznego zapaliło się mieszkanie. Na szczęście pożar dostrzeżono w porę.... Do zdarzenia doszło wczoraj po południu (ok. 15.30) w Konarzycach. Nim na miejsce dojechali łomżyńscy strażacy płonęła już wersalka i lodówka.


Jak podkreśla dyżurny PSP w Łomży straty spowodowane pożarem nie są wielkie. To tylko i wyłącznie nadpalone wyposażenie pokoju, które trzeba będzie wymienić, a pokój odnowić. Strażacy, którzy wyjechali do gaszenia pożaru już po godzinie mogli wrócić do bazy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę