Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Proces narkotykowy

15 osób zasiadło na ławie oskarżonych w rozpoczętym właśnie w Łomży procesie grupy narkotykowej z Wysokiego Mazowieckiego. Najpoważniejsze oskarżenie sformułowano wobec Sylwestra Z., któremu prokurator zarzuca kierowanie całą wysokomazowiecką organizacją, kilku innym osobom postawiono zarzut udziału w tej grupie. 11. spośród oskarżonych na różnym etapie dochodzenia przyznało się do zarzutów, niektórzy wystąpili nawet o dobrowolne poddanie się karze, jednak charakter ich zarzutów wyklucza taką ewentualność.

Ci, którzy udostępniali narkotyki nieletnim - w myśl polskiego prawodawstwa - dopuścili się przestępstw. Grupa ta usiłowała zmonopolizowac rynek narkotykowy w powiecie wysokomazowieckim - sprowadzali i rozprowadzali głównie amfetaminę i marihuanę oraz eliminowali z lokalnego rynku konkurencję.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę