Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zawieje i zamiecie...

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Synoptycy z Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzegają przed kolejnymi zamieciami i zawiejami śnieżnymi, które dzisiejszej nocy i jutro nad ranem mają występować nad regionem. - Na całym obszarze województwa podlaskiego będą występować miejscami opady śniegu, miejscami dość intensywne, którym towarzyszyć będą zawieje śnieżne – podaje dyżurny synoptyk Barbara Jakubowska. - Wiatr południowo-zachodni będzie wiał ze średnią prędkością 20-35 km/h, w porywach 45-60 km/h - dodaje.


Skutkami takiej pogody będą tworzące się zaspy, które spowodują utrudnienia komunikacyjne.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę