Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Czas na grypę

W grudniu 2008 roku w województwie podlaskim zanotowano wzrost liczby zachorowań na grypę. Do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Białymstoku przez cały miesiąc zgłoszono 1213 przypadków zachorowań oraz podejrzeń zachorowań na grypę. Najwięcej z nich odnotowano na terenie powiatu białostockiego (425), ale niewiele mniej zachorowań zgłoszono w kolneńskim. Tu grypę zdiagnozowano aż 414 razy. Lekarze zalecają szczepienia ochronne, bo sezon grypowy dopiero przed nami.

Z danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Białymstoku wynika że w ubiegłym roku wzrost zachorowań na grypę zanotowano od połowy lutego i okres ten trwał aż do połowy kwietnia. Najczęściej zapadano na grypę w powiatach: kolneńskim, łomżyńskim, suwalskim i wysoko-mazowieckim.
Niemniej od kilku lat obserwowany jest spadek liczby zachorowań na grypę. O ile jeszcze w 2006 roku z roku na terenie województwa podlaskiego zdiagnozowano ponad 8200 takich przypadków, to w 2007 roku było ich 4581, a w ubiegłym roku było ich  „tylko” 3276.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę