Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pobili na śmierć

Na trzy miesiące trafiło do aresztu dwóch mieszkańców Łomży. Są podejrzani o śmiertelne pobicie 55 letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Tuż po północy ciało mieszkańca Łomży ze śladami obrażeń w okolicach klatki piersiowej znaleziono w jednym z pomieszczeń gospodarczych na Łomżycy. Już kilka godzin później policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych.

Mieszkańcy Łomży 32-letni Dariusz M. i 44-letni Grzegorza G. w chwili zatrzymania byli pijany. Nim usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym musieli wytrzeźwieć. Dziś Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek prokuratury zastosował wobec obu mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę