Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Utopił się w studni

Tragicznie rozpoczął się rok dla 55 letniego mieszkańca wsi z okolic Wysokiego Mazowieckiego. Mężczyzna utopił się w studni. Najprawdopodobniej sam do niej wpadł. Wcześniej pił z kolegami alkohol.

Jak podają policjanci mieszkaniec  wsi Dąbrowa Nowa Wieś w gminie Czyżew, w pierwszy dzień 2009 roku piłka alkohol na przyjęciu z kolegami. Około godziny 17.00 opuścił towarzystwo i poszedł do domu. To co działo się później na razie pozostaje tajemnicą. Do domu 55-latek nie dotarł, a jego ciało odnaleziono dopiero dziś rano. Pływało w studni znajdującej się w pobliżu posesji na której urządzono libację.  
Tajemnicę śmierci mężczyzny starają się rozwikłać policjanci. Na razie nic nie wskazuje na to, że do jego śmierci mogły przyczynić się jakieś inne osoby.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę