Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

W Łomży przywitano 2009 Rok.

Na prywatkach, w lokalach, w domach i na Starym Rynku witali łomżanie nowy rok. Tu z chwilą nastania 2009 roku rozpoczął się 8 minutowy pokaz sztucznych ogni. O 4 nad ranem w jednym z łomżyńskich lokali prawdopodobnie od przewróconej świeczki zapaliła się choinka, słomiane maty nad barem i ozdoby. Goście sylwestrowej zabawy musieli opuścić lokal, niektórzy przez okno. Interweniowały dwie jednostki straży pożarnej. Jak mówi dyżurny PSP straty nie są wielkie, ale zakończyliśmy zabawę.

Jak informuje podinsp. Andrzej Baranowski z KWP w Białymstoku nie odnotowano poważniejszych zdarzeń drogowych ani kryminalnych. Jedynie pod Augustowem we wsi Żarnowo I 24 letni mężczyzna próbował z zakupionych ładunków i rurek zbudować własną petardę. Niestety skończyło się to dla niego tragicznie. Wybuch urwał mu lewą rękę i poszarpał prawą. Doszło także do uszkoddzenia twarzy. Mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu w Białymstoku.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę