Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Będą zarzuty za brak opieki nad dzieckiem

Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem zamierza postawić zarzuty w sprawie zaginięcia 2 letniego Szymona ze wsi Wojtkowice Dady koło Ciechanowca. Chłopiec wyszedł z domu, noc spędził sam w lesie..., odnaleziono go dopiero następnego dnia - niemal dobę po zaginięciu. W jego poszukiwania zaangażowało się kilkaset osób, m.in. policjanci, strażacy, straż graniczna, sąsiedzi... a kibicowali im niemal wszyscy Polacy, bo poszukiwania relacjonowane były przez wszystkie media w kraju.

 
Śledczy z prokuratury w Wysokiem Mazowieckiem uważają, że są podstawy do postawienia w tej sprawie zarzutów dotyczących nieumyślnego narażenia zdrowia a nawet życia dziecka. Chodzi o jego najbliższych. Dlatego prokuratura zwróciła się do sądu rodzinnego o ustanowienie kuratora, który formalnie wystąpi z wnioskiem o ściganie. Wtedy będą stawiane zarzuty, ale prokuratura nie przesądza na razie, czy mogą dotyczyć obojga rodziców 2-latka.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę