Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Będzie wiało

Biuro Prognoz Meteorologicznych Białystok ostrzega przed silnym wiatrem, który dziś przez cały dzień może nawiedzać region. Wiatr północno zachodni o średniej prędkość 25-40 km/h, w porywach może osiągać nawet do 60-75 km/h.


Dyżurny synoptyk Wiesław Winnicki ostrzega, że może on spowodować szkodzenia budynków i ich dachów; szkody w drzewostanie, łamanie gałęzi, a czasem i całych drzew, a co się z tym wiąże utrudnienia komunikacyjne.
Nawałnica, której synoptycy przypisują pierwszy stopień w dwustopniowej skali zagrożenia, ma się zakończyć około godz.  15:00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę