Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Kierowco uważaj na pieszych

Tylko wczoraj na terenie województwa podlaskiego cztery osoby zostały potrącone przez samochody. Do wszystkich potrąceń dochodziło na przejściach dla pieszych i za każdym razem piesi z urazami trafiali do szpitali. Wśród rannych jest także 77-letnia mieszkanka Łomży, która została potrącona przez kierowcę volkswagena golfa gdy przechodziła po pasach przez Aleję Piłsudskiego. Jak informuje asp. Renata Grzybowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku mieszkanka Łomży doznała złamania śródręcza lewej ręki.

Do trzech pozostałych potrąceń doszło na ulicach Białegostoku. Jedna z pieszych po zderzeniu z samochodem doznała złamania nosa i nadgarstka, inna kobieta doznała urazu głowy i wstrząśnienia mózgu, a młody mężczyzna w którego uderzyło BMW znalazł się w szpitalu z urazem kręgosłupa.  Kierowca tego BMW jest w tej chwili poszukiwany przez policję, bo potrąceniu pieszego zamiast udzielić mu pomocy, odjechał jakby nic się nie stało.   

Jak informują policjanci wczoraj po południu doszło także do wypadku na drodze Łomża – Śniadowo. Kierujący VW vento uderzył w tył ciągnika rolniczego. Do wypadku podczas próby   wyprzedzania. Zarówno kierowca vento jak i kierowca ciągnika nie doznali obrażeń, ale do szpitala z urazami klatki piersiowej przewieziono dwóch pasażerów volkswagena.  

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę