Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie w Zambrowie

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj po południu w Zambrowie. Kierowca ciężarowego kamaza potrącił mężczyznę przechodzącego po przejściu dla pieszych. Mieszkaniec Zambrowa, mimo udzielonej niemal natychmiast pomocy lekarskiej, zmarł po kilku godzinach w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w pobliżu skrzyżowania ulic Białostockiej i Piłsudskiego w Zambrowie. Potrącony – 46-letni mężczyzna doznał urazu wewnątrzczaszkowego. Niestety uraz okazał się śmiertelny. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Jak podają  policjanci zarówno kierowca kamaza jak i pieszy byli trzeźwi.

Do wypadku doszło także wczoraj wieczorem w Piątnicy. Około godziny 19.00 na ulicy Czarnockiej czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak informują strażacy dwie osoby zostały lekko ranne.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę