Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Zginął pieszy potrącony przez ciężarówkę

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wieczorem w okolicach wsi Krajewo Korytki pod Zambrowem. Jadąca drogą krajową nr 8 ciężarowa Scania śmiertelnie potrąciła 52-letniego mężczyznę – mieszkańca gminy Szumowo. Jak podają policjanci mężczyzna prawdopodobnie wtargnął na jezdnię wprost od koła samochodu.

To nie jedyny wypadek drogowy jaki wczoraj wydarzył się w regionie. Kilkadziesiąt minut później w Przytułach fiat punto potrącił 41 letniego pieszego. Sierżant Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku podaje, że kierowca fiata próbował uniknąć zderzenia z pieszym i gwałtownie skręcił kierownicą przez co stracił panowanie nad samochodem, który uderzył jeszcze w przydrożne drzewo.  Pieszy w ciężkim stanie trafił do szpitala. Tam też znalazła się także pasażerka punto, która w wypadku doznała urażeń m.in. głowy. 
Jak informują strażacy poranny mróz sprawił nieco problemu mniej doświadczonym kierowcom w okolicach Łomży. W Kownatach i Nowogrodzie samochody prowadzone przez kobiety  wypadły w poślizg. W pierwszym z nich samochód zatrzymał się na przydrożnym drzewie, w drugim wylądował na dachu w rowie. Panie, które prowadziły oba samochody nie odniosły większych obrażeń i samodzielnie opuścili uszkodzone auta przyjazdem ekip ratunkowych.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę