Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Będziemy mieć trzeci „ratusz”

Urząd Miejski w Łomży opublikował przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej nowego biurowca dla ratuszowych urzędników. Ma on znaleźć się za dwoma budynkami ratusza stojącymi przy Starym Rynku i być z nimi połączony. Jak zapisano w wytycznych dla projektantów nowy biurowiec ma być na tyle duży aby zlokalizować w nim salę konferencyjną, pomieszczenia dla około 100 urzędników w tym 14 kierowników i mieć parking minimum dwupoziomowy.

Budynek miałby stanąć na działkach położonych przy skrzyżowaniu ulic: Woziwodzkiej i Zatylnej dziś jest tam jest tymczasowy parking i m.in. garaże, które w związku z przedmiotową inwestycją mają zostać zlikwidowane.
W nowym biurowcu swoją siedzibę zgodnie z planem miałoby znaleźć siedem wydziałów Urzędu Miejskiego: Spraw Obywatelskich, Komunikacji, Oświaty, Kultury i Sportu z Oddziałem Budżetu Oświaty, PZON, Straż Miejska, Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartografii wraz z Ewidencją Gruntów i Budynków, Biuro Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych, a także dwóch stanowiska ds. zdrowia oraz Strefa Ograniczonego Postoju, w których łącznie pracowało będzie ok. 100 osób, w tym 14 na stanowiskach kierowniczych.
Projektanci w biurowcu powinni także zaprojektować pomieszczenia o wielkości pozwalającej na zlokalizowanie w nim sali konferencyjnej, (ew. koncepcyjnie sali restauracyjnej) a także parking minimum dwupoziomowy dla samochodów osobowych i co najmniej 2-3 garaże na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łomży.
Zgodnie z wieloletnim planem inwestycyjnym Łomży nowy budynek ratusza miałby zostać zbudowany do 2011 roku. Koszt tej inwestycji wstępnie oszacowano na ponad 13 mln zł.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę