Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

W Łomży też kupili coś dla nie siebie

Ponad 1600 kilogramów żywności kupili mieszkańcy Łomży „dla nie siebie”. Akcję w skali kraju zorganizowały Banki Żywności, a w Łomży włączyli się w nią harcerze z 59 dh Ptaki Ptakom. Od piątku do niedzieli zbierali oni produkty żywnościowe w łomżyńskich supermarketach „Stokrotka” i „Lidl”.

Do koszy wolontariuszy trafiały produkty spożywcze takie jak cukier, makaron, mąka, olej, ale nie zabrakło także choćby słodyczy. Łącznie łomżyńscy harcerze uzbierali i przekazali do Banków Żywności ponad 1615 kg produktów. Prawdziwą rekordzistką hojności była kobieta, która harcerkom zostawiła cały koszy z żywnością za którą kilka sekund wcześniej zapłaciła 600 zł.

Teraz wolontariusze Banków Żywności z uzbieranych produktów stworzą świąteczne paczki, które przed Bożym Narodzeniem trafią do najbardziej potrzebujących.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę