Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Mikołajki miały być na lodzie, ale pogoda płata figle

Ubiegłej zimy na lodowisku w Łomży ślizgało się łącznie ponad 32 tysiące osób. Teraz zgodnie z planami lodowisko miało wystartować na Mikołajki czyli jutro. Miało, ale... nie raczej nie wystartuje. Pogoda płatała figle, a meteorolodzy zapowiadają, że jutro w Łomży będzie padał deszcz. Lodowisko może zostać otwarte w przyszłym tygodniu, ale dokładnie kiedy nie wiadomo.


Podobnie jak w ubiegłym roku, ślizgawka o powierzchni 800 m2 jest wspólnym przedsięwzięciem władz Łomży i firmy Echo Investment, która jeszcze w XX wieku zaczęła starania o zgodę samorządu na zbudowanie w mieście wielkiego centrum handlowego z pierwszym w regionie hipermarketem. Galerię Venedę – tak ma nazywać się ten obiekt -  Echo Investment chce wybudować u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej. Zgodnie z planem na powierzchni ok. 39 000 mkw. znajdzie się 85 sklepów i punktów usługowych. Jej koszt oszacowano na około 120 mln zł z czego 14 mln PLN to kwota jaką w ramach porozumienia, Spółka zainwestuje w przebudowę dróg miejskich oraz zagospodarowanie terenów zielonych miasta – podkreśla Wojciech Gepner z Echo Investment.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę