Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Pech, czy szczęście?

Do nietypowego zdarzenia doszło wieczorem na drodze pomiędzy Kisielnicą a Małym Płockiem. Skoda Fabia „nadziała się” na pnie ułożone na naczepie ciężarówki do przewożenia drewna. Jeden z nich „wpił się” w osobówkę na wysokości twarzy kierowcy i zatrzymał się dopiero na oparciu jego siedzenia... Aż trudno w to uwierzyć ale z czterech osób które jechały skodą niegroźnych obrażeń doznały dwie, a pozostałe dwie wyszły z tego bez szwanku.

Samochód ciężarowy wyładowany długimi pniami drzew stał blokując jeden pas drogi prowadzącej przez las pomiędzy Kisielnicą a Małym Płockiem. Jego kierowca zmieniał uszkodzone koło. Jak opowiadał mężczyzna, który jechał na tylnym siedzeniu skody stojąca na jezdni ciężarówka nie była należycie oznakowana. Na jezdni nie było trójkąta ostrzegawczego, a  sama ciężarówka nie miała włączonych świateł awaryjnych.
Skoda jechała od strony Łomży, ale w tym momencie jej kierowca nie mógł ciężarówki ominąć, bo z przeciwka nadjechał innych samochód. Niestety nie zdołał też wyhamować samochodu przed przeszkodą. Skoda „nadziała się” na wystające na kilka metrów za ciężarówkę pnie drzew. Jeden z nich „wbił się” w osobówkę tuż przed twarzą kierowcy i zatrzymał się dopiero na oparciu jego siedzenia. W wypadku tym ran, ale niegroźnych, doznali kierowca i jedna kobieta. Oboje trafili do łomżyńskiego szpitala, przy czym - tak wynikało z pierwszych informacji - być może jeszcze dziś go opuszczą. Pozostali pasażerowie – młoda kobieta i mężczyzna – z tego zdarzenia wyszli nawet bez zadrapań. Jak się okazało cztery osoby w skodzie jechały na pogrzeb...
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę