Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Nowy I zastępca komendnta policji

Po dwóch i pół miesiącach poszukiwań udało się wreszcie znaleźć nowego I zastępcę komendanta Policji w Łomży. Od dziś funkcję te obejmuje podinspektor Robert Marciniak. Nowy I zastępca komendanta w policji jest od 16 lat. Do 1998 roku pracował w Łomży, później „przeniósł się” do Białegostoku, a ostatnio był w Legionowie w tamtejszym Centrum Szkolenia Policji.


Przypomnijmy w połowie września Komendę Miejską Policji w Łomży opuścił młodszy inspektor Robert Częścik, który został przeniesiony do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Jego następcę mieliśmy poznać w ciągu dwóch tygodni, ale zeszło nieco dłużej...  Wakat udało się zając dopiero teraz. Pierwszy zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Łomży mł. insp. Mirosław Rozumek od dziś jest podinspektor Robert Marciniak. Dodajmy, że trzecim z komendantów w łomżyńskiej policji jest mł. insp. Ryszard Kutny.   
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę