Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Łaciatasister czyli codzienne życie krów

Reality show staje się coraz bardziej interesujące. Teraz trafiło do obory. Jedna z największych w kraju spółdzielni mleczarskich – grajewski Mlekpol - uruchomiła w internecie stronę dzięki której podglądać można (nie)zwyczajne życie krów w oborze. Dzięki czterem kamerom zainstalowanym w jednej z obór można zobaczyć karmienie krowy o poranku, udój, a przy odrobinie szczęścia przyjście na świat nowej łaciatej.

Aby nie było nudno krowom w zagrodzie emitowane są  utwory muzyczne, a użytkownicy mogą głosować na łaciatą piosenkę dnia. Na tych, którzy zagłosują i ciekawie odpowiedzą na pytanie codziennie czeka do wygrania jeden iPod. Przygotowano także grę społecznościową, w której użytkownik może zadbać o stworzoną przez siebie wirtualną krowę i zarabiać prawdziwe pieniądze na wirtualnym mleku! Co tydzień opiekun krowy, która jest najbardziej rozwinięta i w związku z tym dała najwięcej mleka, wygrywa 500 zł!
Działania w Internecie to część jesiennej kampanii reklamowej mleka łaciate i śmietanki łaciatej. Internetowy serwis www.laciate.o2.pl , będzie widoczny w sieci do końca bieżącego roku.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę