Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Napad na pocztę

Główne zdjęcie
Poczta na ul. Słowackiego

Nieznany sprawca napadł przed południem na punkt pocztowy przy ulicy Słowackiego w Łomży. Z pierwszych informacji wynika, że zamaskowany mężczyzna, przeskoczył przez blat oddzielający część w której przebywają klienci od pracowników i grożąc pracującej tu kobiecie nożem skradł znajdujące się w kasie pieniądze.

Do zdarzenia doszło około godziny 10.00. Pracownickom poczty nic się nie stało, ale jedna z klientek ma rozdartą kurtkę. Napastnik miał ją rozciąć przypadkowo podczas ucieczki.
Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady po napadzie. Do poszukiwania sprawcy napadu wykorzystywany jest pies tropiący.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę