Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pożar w Kuczewskich

Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną nocnego pożaru jaki wybuch we wsi Kuczewskie w okolicach Jedwabnego. Po 1.00 w nocy zapalił się jeden z budynków gospodarczych. Na szczęście dzięki stosunkowo szybkiej reakcji właścicieli i straży pożarnej udało się ogień ugasić nim spowodował ogromne straty.

Gdy na miejsce zdarzenia dotarły jednostki straży pożarnej z Łomży i Jedwabnego płomienie częściowo obejmowały już znajdujący się wewnątrz budynku sprzęt gospodarczy w tym także ciągnik rolniczy. Strażacy szybko opanowali sytuację i ugasili pożar. Straty wstępnie wyceniono jedynie na 3 tys zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę