Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Władze Zambrowa blokują otwarcie supermarketu.

Władze Zambrowa nie chcą dopuścić do otwarcia w miescie supermarketu LIDL. Powód - właściciele sklepu nie wywiązali się z obietnicy przebudowy dróg w okolicach marketu. Starosta powiatu zambrowskiego wystąpił do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego o wstrzymanie wydanie zezwolenia na uzytkowanie supermarketu w centrum miasta. Zdaniem starosty sieć sklepów LIDL nie zrealizowała wszystkich elementów inwestycji. Chodzi o przebudowę skrzyzowania ulic Białostockiej, leżącej w ciągu krajowej "ósemki" i Wyszyńskiego. Brak modernizacji spowoduje zdaniem starosty zwiększone zagrożenie w tym rejonie.


Nieopodal są szkoły, wyjeżdżają też karetki pogotowia ratunkowego; dwupasmową ul.Białostocką odbywa się cały ruch na trasie Warszawa- Białystok. Nie wiadomo jeszcze jak na pismo starosty zareagują władze LIDLA- pozwolenie na użytkowanie sklepu miało być wydane przez inspektora nadzoru 27-go sierpnia czyli w nabliższy piatek.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę