Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Zmarł ten którego pobił, teraz jest ścigany...

Prokuratura Rejonowa w Łomży wydała list gończy za Hubertem Żelazko. Podejrzany jest on o spowodowania obrażeń ciała, w następstwie których nastąpił zgon 41 letniego mieszkańca Łomży. Ciało mężczyzny odnaleziono przed kilkoma tygodniami w jednym z mieszkań przy ulicy Krótkiej. W związku z ta sprawą do tymczasowego aresztu trafiła już 18-letnia Anna Ż. z Łomży.

Jak wyjaśnia Arleta Rzońca z Prokuratury Rejonowej w Łomży z dotychczasowych ustaleń wynika, że 41-letni Jan R. przed śmiercią, w odstępstwie kilku dniu, był kilka razy pobity. W toku śledztwa ustalono, że do śmierci mieszkańca Łomży przyczynili się 18-letnia Anna Ż. i 30 letni Hubert Żelazko. Dziewczyna, decyzją sądy już trafiła do tymczasowego aresztu na trzy miesiące, a mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Prokurator Rzońca podkreśla, że Hubert Żelazko (urodzony w Grajewie) kilka miesięcy temu opuścił Zakład Karny w Czerwonym Borze, gdzie odsiadywał karę za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia.
Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca ukrywania się poszukiwanego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.  
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę