sobota, 19 października 2019 napisz DONOS@

Z „lewymi” papierosami wpadł w Piątnicy

Ponad 25,5 tys paczek papierosów bez banderol przewoził mężczyzna, którego zatrzymali łomżyńscy policjanci. Do zdarzenia ujawnienia kontrabandy doszło w Piątnicy. Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali do kontroli drogowej - jadącego w kierunku Łomży - mercedesa vito na warmińsko-mazurskich numerach rejestracyjnych. Jak się okazało bus był wypakowany papierosami, ale żadna z paczek nie miała banderol akcyzy.

Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji na zarekwirowanymi przez policjantów papierosami
Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji na zarekwirowanymi przez policjantów papierosami
 Samochodem kierował 39-letni mężczyzna, mieszkaniec Ząbek. Okazało się, że nie tylko przewoził „lewe”papierosy, ale jechał samochodem bez uprawnień, bo jego prawo jazdy zostało wcześniej zatrzymane, a sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie skradzioną kilka lat temu w Krakowie policyjną odznakę – jak mówił – kupił ją na bazarze. Kierowca mercedesa został zatrzymany. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Jak podaje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji wartość zatrzymanego ładunku papierosów oszacowano na blisko 160 tys. złotych.

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę