Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Z „lewymi” papierosami wpadł w Piątnicy

Główne zdjęcie
Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji na zarekwirowanymi przez policjantów papierosami

Ponad 25,5 tys paczek papierosów bez banderol przewoził mężczyzna, którego zatrzymali łomżyńscy policjanci. Do zdarzenia ujawnienia kontrabandy doszło w Piątnicy. Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali do kontroli drogowej - jadącego w kierunku Łomży - mercedesa vito na warmińsko-mazurskich numerach rejestracyjnych. Jak się okazało bus był wypakowany papierosami, ale żadna z paczek nie miała banderol akcyzy.

 Samochodem kierował 39-letni mężczyzna, mieszkaniec Ząbek. Okazało się, że nie tylko przewoził „lewe”papierosy, ale jechał samochodem bez uprawnień, bo jego prawo jazdy zostało wcześniej zatrzymane, a sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie skradzioną kilka lat temu w Krakowie policyjną odznakę – jak mówił – kupił ją na bazarze. Kierowca mercedesa został zatrzymany. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Jak podaje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji wartość zatrzymanego ładunku papierosów oszacowano na blisko 160 tys. złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę