Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Most wyremontowany...

Drewniany most na Narwi w Bronowie jest już wyremontowany. Firma wykonująca prace dziś oficjalnie ma zgłosić zakończenie robót. Formalne oddanie przeprawy do użytku ma nastąpić jeszcze w listopadzie.

Most w Bronowie wybudowali, przed 23 laty, saperzy w ramach ćwiczeń. O tamtej pory regularnie korzystało z niego kilkuset rolników, bo dzięki niemu o kilkadziesiąt kilometrów skróciła im się droga na łąki znajdujące się po drugiej stronie rzeki.
W przeciągu dwóch i pół miesiąca prac na moście zostały wymienione przęsła znajdujące się w rzece, cały podkład, a także izbice rozbijające lód. Dodatkowo wyremontowano także fragment drogi prowadząca na most.   
Remont kosztował około 1,5 mln zł. Gro pieniędzy gmina Wizna wygospodarowała z własnego budżetu, ale dołożyło się także Ministerstwo Rolnictwa, które za pośrednictwem Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku przekazało pół miliona złotych i starostwo powiatowe w Łomży.  
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę