Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

1% pomaga także zwierzętom

Ponad 26 tysięcy złotych uzbierało Łomżyńskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami się z „1%” podatków, które przekazały mu miłośnicy zwierząt. Jak podkreśla Elżbieta Piasecka - Chamryk wiceprezes ŁTOZ pieniądze te zostały wykorzystane m.in. na wybudowanie dwudziestu nowych, betonowych, zadaszonych boksów wraz z wybiegami na terenie łomżyńskiego schroniska dla bezdomnych psów „Arka”, nad którym Towarzystwo sprawuje pieczę.

Łomżyńskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i z tego tytułu można przekazać mu 1% swojego podatku. Za 2007 rok z tytułu na konto organizacji fiskus przekazał 26.342,80 zł. Dzięki temu udało się dużo zrobić. Poza zbudowaniem dwudziestu nowych, betonowych, zadaszonych boksów wraz z wybiegami, zbudowano również nowe budy dla psów, wstawiono okna do szczeniakarni, aby było w niej więcej światła i zmodernizowano pomieszczenie biurowe, w którym przyjmowane są osoby zainteresowane adopcją psów.
Członkowie Towarzystwa dziękując za wsparcie przypominają, że nie po raz pierwszy 1% podatków miłośników zwierząt wspomaga ich w działaniu.
- Za otrzymane pieniądze za rok 2006 wzniesiono szczeniakarnię dla najmłodszych lokatorów schroniska, a za rok 2005 szpitalik dla psów chorych czy przechodzących rekonwalescencję.
Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłacone pieniądze!
Zbudowano również nowe budy dla psów. Wstawiono okna do szczeniakarni, aby było w niej więcej światła. Zmodernizowano pomieszczenie biurowe, w którym przyjmowane są osoby zainteresowane adopcją psów – mówi Elżbieta Piasecka - Chamryk
wiceprezes ŁTOZ.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę