Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Więcej czasu na oferty modernizacji stadionu w Łomży

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać zmodernizowany stadion

O blisko miesiąc został wydłużony termin składania ofert w konkursie na wykonanie drugiego etapu modernizacji stadionu w Łomży. Ogłaszając w połowie października przetarg ratusz jako ostateczny termin składania ofert wyznaczył dzień 14 listopada, dziś termin ten przedłużono do 8 grudnia 2008. Wydłużenie terminu miasto tłumaczy licznymi pytaniami do specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz prośbami oferentów.

Przypomnijmy modernizacja stadionu przy ul. Zjazd, obok budowy pływalni miejskiej przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i przebudowy układu komunikacyjnego miasta (czyli budowy lub remontu kilku dużych ulic Łomży) znalazła się wśród najważniejszych projektów, które mają być współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Modernizacja stadionu w Łomży, którą wstępnie oszacowano na 22 mln złotych, ma otrzymać 50% wsparcie unijne. Ogłoszony w październiku przetarg obejmuje budowę zadaszonej trybun głównej na ok. 1760 miejsc, 3-kondygnacyjnego budynku obsługi zawodów z pomieszczeniami zaplecza, a także dwóch kortów tenisowych z trybunami, bieżni głównej i treningowej, skoczni i rzutni oraz piłkarskiego boiska treningowego ze sztuczną nawierzchnią obok MPWiK-u. Wszystko ma być gotowe na połowę grudnia 2010 roku.

Dodajmy, że przetarg na modernizację stadionu był drugim ogłoszonym na realizację łomżyńskich projektów z tzw. indykatywnej listy projektów kluczowych. Wcześniej – w pierwszej połowie sierpnia – ogłoszono przetarg na budowę pływalni przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Termin składania ofert w tym przypadku przesuwano dwukrotnie. I choć od czasu złożenia ofert minęło już blisko trzy tygodnie ratusz nie poinformował o rozstrzygnięciu przetargu. Przypomnijmy, że o możliwość budowy pływalni w Łomży starało się 10 wykonawców, a termin realizacji wyznaczono na 2 lata od chwili podpisania umów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę